MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

DOOVAR, web sitesinde ve kataloğunda yer alan ürünleri tedarik etmek için her türlü çabayı gösterecektir; ancak gerekli gördüğü zamanlarda katalogda yer alan ürünlerin, kalite ve görünümlerini değiştirmemesi kaydıyla özelliklerinde, tasarımlarında ve malzemelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sitesinde ve Katalog fiyatları sitede ve ön kapakta belirtilen süre için geçerli olmakla beraber, kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde DOOVAR’ın fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Web sitesinde ve Katalog içinde DOOVAR’ın kontrolü dışında oluşan hatalardan dolayı DOOVAR’a hiçbir sorumluluk atfedilemez. DOOVAR söz konusu hataları düzeltme hakkını saklı tutar.

Montaj hataları sonucu meydana gelecek hasar ve zarardan DOOVAR sorumlu değildir.

Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır;

 • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

 • Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş, orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 • Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

 • Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan iade edebilirsiniz.

 • İade, orjinal ambalaj ile yapılmalıdır.

 • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

 • İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

 • Ürün kargo firması tarafından size ulaştığında lütfen görevlinin önünde ürünü inceleyip teslim alınız. Ürünlerimiz kargo esnasında sigortalı olduğundan taşımadan oluşan hasarların tazmini kargo firmasına aittir. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünü iade ediniz.

 • İade onaylandığında kayıtlı email adresinizden size ulaşılacak ürün bedeli iadesinin yapılacağı banka hesabınızın bilgileri istenecektir. İade bedelinin gönderileceği banka hesap sahibinin faturanızdaki isim olması gerekmektedir. Ödeme kredi kartı ile yapıldıysa iade kredi kartı hesabınıza yapılır.

NOT: İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına kesildiyse, geri iade ederken ilgili şirketin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) kesilmesi gerekmektedir.

İade Edilemeyen Ürünler

 • Orjinal kutusu zarar görmüş veya üzerine koli bandı yapıştırılmış ürünler için iade veya değişim işlemi yapılamamaktadır.

 • Kişiye özel üretilen, son kullanım tarihi olan veya tek kullanımlık ürünler (sticker, duvar kağıtları) için iade veya değişim işlemi yapılamamaktadır. Tek kullanımlık ürünler ambalajı açılmadan iade edilebilir.

Ödemelerinizi güvenli ödeme sistemi PayU üzeriden Mastercard, Visa ve American Express kredi kartlarıyla yapabilir, 5 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. EFT ile ödeme için aşağıdaki hesap bilgilierimizi kullanabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

 

Garanti Bankası 0000 8756 76857 5748 2785 22

Ürün kargo firması tarafından size ulaştırıldığında lütfen görevlinin önünde ürünü inceleyip teslim alınız. Ürünlerimiz kargo esnasında sigortalı olduğundan taşımadan oluşan hasarların tazmini kargo firmasına aittir. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünü iade ediniz.

Kargo firması size verdiğiniz adreste ulaşamazsa, kapınıza üzerinde irtibata geçebileceğiniz telefon, adres bilgileri bulunan bir "Haber Kağıdı" bırakacaktır. Bu numaraları arayarak paketinizle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Tüm gönderilerimiz adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır.

Sipariş verdiğiniz ürünlerden stoklarımızda bulunan ürünler 2-5 gün arasında kargoya verilir. Kargoya verilen ürünler İstanbul içine 1-3 iş günü, İstanbul dışına ise 2-5 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Hafta sonları teslimat yapılmamaktadır. Cuma günü ödeme onayı alınan siparişler pazartesi günü işleme konulur. Siparişin kargo firmasına teslimi ile beraber, ulaşım sorumluluğu ilgili kargo firmasına geçmektedir. Teslimat sürelerindeki sapmalardan ve taşınma esnasında oluşacak zararlardan kargo firması sorumludur.

Paketlerinizin yukarıda verilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda lütfen 
doovar@doovar.com adresine yazarak, durumu bize bildiriniz.